+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ezine Peynirine Özellik Katan Şey Nedir?

08 Ağustos 2018

Ezine Peynirine Özellik Katan Şey Nedir?

 

Dünya mutfaklarına bakıldığı zaman pek çok peynir çeşidi olduğu dikkat çeker. Ülkemizde üretilen ve çok fazla talep gören Ezine peyniri, sahip olduğu özel aroma ve lezzet sayesinde sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Çanakkale’nin Ezine ilçesine özel olan bu peynir, tam yağlıdır ve tüm dünyada tanınan bir marka olmayı başarmıştır.

Lokal Üretime Özel Güncel Hizmetler

Sahip olduğu deneyimi ve bölgesel avantajı kaliteli peynir üreterek gözler önüne seren firmamız, teknolojiden aldığı destek sayesinde lezzetli peyniri ülkemizin farklı bölgelerindeki sofraları zenginleştirmesine katkı sağlar. Eşsiz bir doğallık, doğadan gelen sağlık ve kendine özel lezzete sahip olan peynir çeşitleri, Kuzey Ege Bölgesinde bulunan Kaz Dağlarında yetişen aromalı otlarla beslenen hayvanların sütlerinden üretilir.

Tüketici tercihlerine göre günümüze kadar şekillenen üretim sistemimiz sayesinde, verilen siparişler hızlı bir şekilde hazırlanarak adrese teslim edilmek üzere kargoya verilir. Yumuşak ve sert çeşitleri olan bu peynir, tadına doyulmaz bir lezzete sahiptir. Bölgeye özel olarak hazırlanan Ezinepeyniri, içeriğindeki doğal malzemeler sayesinde günümüzdeki standart tadına kavuşmuştur.

Kahvaltı Sofralarının Eşsiz Lezzeti

Belli bir bölgede yetişen diğer lezzet tarifleri gibi markalaşan bu tat, beyaza çalan sarı rengi ve üzerindeki küçük benekleriyle diğerlerinden hemen ayırt edilir. 8 ile 12 aylık bekleme süresine sahip olan peynir, vücuda ihtiyacı olan doğal beslenme desteğini sağlar. Diş sağlığından kemiklerin kuvvetlenmesine, zeka gelişiminden bağışıklık sisteminin güçlenmesine kadar pek çok farklı alanda avantajlar sunan lezzet, kahvaltı sofralarının vazgeçilemez bir alışkanlığı olmayı başarmıştır.

Domates, biber ve diğer yeşilliklerle desteklenen, salatalık, zeytin ve taze demlenmiş çayla bütünleşen kahvaltıların taze ekmekle koruyucu ve besleyici bir öğüne dönüşmesi için adeta bir ritüel haline gelen beyaz peynirler, yaz aylarına özellikle karpuz ve kavun gibi meyvelerle de ara öğünlerin en kuvvetli tercihleri olarak gösterilebilir.

İster kilo ister tenekeyle verilen siparişler aynı gün içinde hazırlanarak verilen adrese gönderilir. Ezine peynirini kendi üretim merkezinden almak ve doğala özdeş aroma eşliğinde buram buram sağlığı koklamak için siz de teknolojiden yardım alabilir ve sunduğumuz güvenilir online sipariş hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.