+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sık Sorulan Sorular

Anasayfa » Sık Sorulan Sorular
Puanlarımı Nasıl Kullanırım ?
Yaptığınız alışverişlerden kazanmış olduğunuz puanları üye girişi yaptıktan sonra, Hesabıma git; Benim Sayfam ; Puanlarım alanından görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfada bulunan aktif puanlarınızı Çeke dönüştürerek sistemin size vermiş olduğu çek kodunu sepetim sayfasında ÇEK/KUPON KODU: Alanına yazarak yapacağınız alışverişte indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Ezine Peynirimi Nasıl Saklamalıyım ?
Ezine Peyniriniz elinize ulaştığı saat itibari ile buzdolabının sebzelik gözünde +2°c , +4 °c de saklamanız gerekmektedir. Difriz ve dondurucuya koyduğunuz ürünlerde lor gibi dağılma ve çıkarttığınız ürün 2 gün içerisinde acımaya dönecektir. oluşturulan şikayet raporlarında peynirin Balkonda , serin yerde , kilerde , dondurucu da saklandığını müşterilerimiz tarafından öğrenmiş bulunmaktayız. Bu hataları yapmamanız adına bu bilgilendirmeyi özelleikle belirtmek isteriz.
Süt ürünleri bozulmadan nasıl geliyor?
- Çünkü her şey bizim kontrolümüz altında. Soğuk hava depolarında muhafaza ettiğimiz peynirlerimiz , strafor ambalajlara, buz akülerine koyarak özel ambalajlama sistemimiz ile gönderiyoruz. Gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.
Ürünlerim kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?
- Kırılabilecek olan ürünlerimizi köpüklü file ambalajlayarak gönderiyoruz. Kargo kaynaklı bir kırılma olursa eğer, kuryeye tutanak tutmanızı, fotoğraf çekmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
Kapıda ödeme yapmak istiyorum, yapabiliyor muyum?
- Kapıda ödeme seçeneğimiz Tüm Türkiyede bulunmaktadır. Nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartı güvenliği konusunda endişeliyim?
Endişe etmeniz çok normal. Fakat biz tüm detayları sizin için düşündük. Bu yüzden güvenlik sistemimizi geliştirdik. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen 256 bit SSL Güvenlik Sertifikası kullanıyor , 3D secure ile şifreleme ile alışveriş yapıyorsunuz. Bu sayede müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.
Siparişi teslim aldım, fakat aldığım ürünlerin lezzetinden memnun kalmadım, ne yapmalıyım?
- TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak biz ürünlerimize ve hizmetimize çok güveniyoruz. Bu yüzden ürünlerin lezzeti ile alakalı herhangi bir memnuniyetsizlikte anında iade alıyoruz.