+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sofraların Eşsiz Tadı Ezine Peyniri

Sofraların Eşsiz Tadı Ezine Peyniri

Yıllardır aynı çeşit peynir yemekten sıkılmış olabilirsiniz. Büyüme ve gelişme çağındaki çocuğunuza kemik gelişimi ve bağışıklık sistemini korumak amacıyla tüketmesi gereken peyniri yedirmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Kalsiyum, çinko, magnezyum, fosfor, potasyum, selenyum ve florür gibi mineraller, A, C, D, E ve K gibi vitaminler barındıran faydası saymakla bitmeyen ezine peyniri bolca tüketilmesi gereken bir gıda maddesidir. Kendine has tadı ve koyun, keçi, inek sütlerinin karışımı ile besin değerini maksimum seviyeye çıkaran ezine peyniri damak tadının değerini bilenlerin favorisidir.

Faydası Saymakla Bitmeyen Ezine Peyniri

Güçlü kemiklere sahip olmak, kansere yakalanmamak, diş çürüklerini önlemek, büyüme çağındaki çocukların boy uzaması, cilt ve saç sağlığının korunması, uyku sorunu ve migren de dahil olmak üzere neredeyse her alanda vazgeçilmeniz ezine peyniri sofralarda taht kurmakta.

İddia Ediyoruz En İyi Ezine Peyniri Bizde

https://www.yukselogullari.com/ firmamız size layık en iyi ezine peyniri üretimi için titizlikle ve hijyen kurallarına azami derecede uyarak sofralarınıza getirmektedir. Sırrı bilen ustalarımız en iyi ezine peyniri için koyun, keçi ve inek sütlerini ideal oranda karıştırarak uygun saklama koşullarına göre pastörize etmektedir.

Bizim Ürettiğimiz Keçi Ezine Peyniri Denediniz Mi?

Firmamızın yapımında %75 keçi sütü, %20 koyun sütü ve %5 inek sütü kullandığı keçi ezine peyniri yörenin en sağlıklı beslenen ve su kaynaklarını kullanan hayvanlarından elde edilen süt kullanmaktadır. Kendine özgü eşsiz tadı ile kahvaltıda, hamur işlerinde ve salatalarda muhteşem uyum sağlayan keçi ezine peyniri ile tüm aile severek peynir yiyecek. Vitamin değeri yüksek olması nedeniyle diyet listelerinin vazgeçilmezi keçi ezine peyniri ile günlük kalsiyum ve vitamin ihtiyacı karşılanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.