+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Organik Ezine Peyniri Üretimlerimiz

 

 

 

 

Ezine Peyniri

Sağlıklı beslenmek için protein tüketilmesi çok önemlidir. Özellikle hayvansal ürünler bolca ve sık aralıklarla tüketilmelidir. Bu şekilde, küçüklerin sağlıklı gelişimi sağlanmış olur. Ayrıca proteinler küçüklerin enerjilerini sağlıklı kullanmaları noktasında çok önemlidir. Aynı durum yetişkinler için de geçerlidir. Uzmanlar, kalorisi yüksek olan ve bolca şeker içeren karbonhidratlar yerine protein tüketilmesi gerektiğini belirtmektedir. Yaşı ileri olanların da kemik erimesi ve diğer sağlık sorunlarından kurtulmak için protein tüketmeleri çok önemlidir. Özellikle peynir çeşitlerinin faydaları saymakla bitmez.

 

 Organik Ezine Peyniri Üretimlerimiz

 

Mandıramızda özenle üretilen ezine peyniri çeşitlerimizi güvenle tüketebilirsiniz. Ezine peyniri hafif yapısı ile her yaştan kişi tarafından rahatlıkla tüketilebilir. Kahvaltılarımızın vazgeçilmezi olan bu peynir, aynı zamanda çok yağlı ve tuzlu olmaması bakımından sağlıklıdır. Peynir kültürü ve malzemelerin organik olması sağlıklı peynir üretiminde ise çok önemlidir. İşletmemizde 0 sağlıklı ortamda hazırlanan ezine peynirleri üretilmektedir.

 

 Ezine İnek Peyniri ve Keçi Peyniri

 

Tamamen sağlıklı koşullarda beslenen keçi ve ineklerin sütleri ile hazırlanan ezine inek peyniri ve ezine keçi peyniri çeşitlerimiz sizlerle. Mükemmel steril bir ortamda, tertemiz ve sıkça gereği gibi temizlenen ortam ile malzemelerle peynirlerimiz hazırlanmaktadır. Bu konuda dünya kriterlerini takip etmekteyiz. Personelimiz eldivenli, maskeli ve boneleri ile çalışmaktadır. Peynir yapımında kullanılan ürünlerimiz kesinlikle organik ve tazedir.

 

Yağ ve tuz oranı mükemmel olan peynir çeşitlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan memnun kalacaksınız. Mutlaka deneyiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.