+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Lezzetli Ve Sağlıklı Ezine Peyniri

Lezzetli Ve Sağlıklı Ezine Peyniri

 

Çanakkale’nin en lezzetli yöresel ürünlerinden olan Ezine peyniri, Çanakkale ve Balıkesir civarında üretilen hem çok leziz, hem de sağlıklı bir peynir türüdür. Firmamız da orijinal Ezine peyniri üretim yeri olan Ezine Bayramiç ile Ayvacık yörelerinin organik sütlerinden imal edilmektedir. Yörenin sağlıkları mükemmel, bakımları yapılmış keçi ve ineklerinden sağılan organik sütlerle peynirlerimizin imal edildiğinden emin olabilirsiniz.

 

Ezine Peyniri İmalatlarımız:

 

En lezzetli Ezine peynirlerinin üretimi için ilkbaharda toplanan sütlerden imalat yapılmaktadır. Firmamız olarak bunun bilincindeyiz, Nisan ve Mayıs aylarında sağılan sütlerden üretim yapmaktayız. Mükemmel bir tabiat harikası olan Kaz Dağları coğrafyasında otlayan hayvanlarımızın sütlerine, yörece yetişen birbirinden lezzetli otların da geçtiğini ekleyelim.

 

Keçi ve İnek Sütünden Ezine Peyniri:

 

           Ezine inek peyniri günün her öğününde size eşlik edecek mükemmel bir peynir türüdür. Peynir üretimlerimizde yağ ve tuz oranını son derece sağlıklı şekilde tutmaktayız. Bu şekilde, her yaştan tüketicimizin sağlığına, damak tadının yanında hitap etmekteyiz.

 

           Ezine keçi peyniri çeşitlerimiz de hem hafif yağlı olması, hem de hafif tuzlu olması bakımından son derece sağlıklı ve düşük kalorili bir üründür. Piyasada satılan ve son derece sağlıksız olan yağsız diyet peynirler yerine tamamen organik keçi sütünden Ezine peynirini rahatlıkla tüketebilirsiniz. Üretimlerimiz çocuklarınıza da sağlıkla, içiniz rahat şekilde yedirebileceğiniz özelliklerdedir. İçiniz rahat bir şekilde tüketebilirsiniz. Mutlaka deneyin.

 

ezine peyniri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.