+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Keçi ve İnek Sütünden Ezine Peynirleri:

Organik Ezine Peyniri

 

            Ezine peyniri ülkemiz kültürüne ait en lezzetli ve sağlıklı peynir türlerinden biridir. Ülkemizin Ege Bölgesi’nde, Kaz Dağlar ve yakın coğrafyada üretilen bir peynirdir. Firmamız olarak, Ezine peynirini 0 organik olarak üretmekteyiz ve siz müşterilerimizin güvenle tüketmesini amaçlamaktayız. Ege Bölgemize özgü Ezine peynirini firmamızdan güvenle yiyebilirsiniz.

 

 Organik Enzime Peynirlerimiz:

 

Ezine peynirlerimiz keçi sütünden ve inek sütünden üretilmektedir. Ezine inek peyniri üretimlerimizde, veterinerlik kontrolünden geçmiş ve sağlıkları mükemmel olan ineklerin sütleri kullanılmaktadır. Keçi sütü ile imal edilen Ezine peynirlerimiz de aynı şekilde tam donanımlı bir kontrolden geçilerek imal edilmektedir. Keçi sütünden ve inek sütünden yapılan Ezine peynirlerinde belirli bir süt oranı kullanılması gerekir ve bu ustalık ister. Tüm oranları sizler için profesyonel şekilde kullanarak imal etmekteyiz.

 

 Keçi ve İnek Sütünden Ezine Peynirleri:

 

Organik üretimlerimiz olan peynirlerimiz, yörenin bitki örtüsü ile beslenen hayvanlarımızın özel sütünden yapılmaktadır. Yörenin birbirinden güzel otları peynirlerimize de geçmektedir. Ezine inek peyniri çeşitlerimizde mükemmel bir yağ ve tuz oranı bulacaksınız. Damak tadınızın beğeneceğine eminiz. Ayrıca özellikle tansiyonu olan tüketicilerimizin Ezine keçi peyniri çeşitlerimizden denemesini tavsiye ederiz. Gerçekten hafif ve az tuzlu olan bu peynirleri sağlıkla ve keyifle kullanacaksınız.

Ezine peyniri

Sağlıklı ve temiz peynir çeşitlerimiz aynı zamanda çok da ekonomiktir. Bütçenizi düşünerek siz değerli müşterilerimizin uygun fiyatlarımızdan yararlanmasını amaçlamaktayız. Hemen ürünlerimizi inceleyin ve sağlıklı beslenmenin keyfini çıkarın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.