+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ezine İnek Peyniri Sağlığına Dikkat Edenlerin İlk Tercihi

Ezine Peyniri

 

Yurdumuzda çokça tüketilen ve hatırı sayılı ölçüde meraklısı olan ezine peyniri son yıllarda artan üretimi ve tüketim dengesiyle tüm şarküterilerde bulunmaktadır. Ezine peyniri, Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylanmış, son derece sağlıklı ve lezzetli bir peynir olarak tüketilmekte. Firmamızdan temin edeceğiz doğal ezine peyniri ile kahvaltılarınızı şenlendirebilir, aynı zamanda karpuz, üzüm gibi mevsimlik meyvelerin yanında da afiyetle yiyebilirsiniz.

 

Ezine Peyniri Çeşitlerimiz Neler?

 

Kuzey marmara bölgesinin Çanakkale kentinin doğasında beslenen ineklerden üretilen bu peynirin ezine keçi peyniri çeşidi de mevcuttur. Güne mis gibi doğal süt tadı ile başlamak isteyen herkesi mağazamıza beklemekteyiz. Sadece kahvaltılarda değil öğle aralarında ve atıştırmalık öğünlerde de sıklıkla tercih edilen ezine inek peyniri domates, salatalık gibi sebzelerin yanında da çokça tüketilmekte.

 

Ezine İnek Peyniri Sağlığına Dikkat Edenlerin İlk Tercihi

 

Aynı zamanda diş sağlığına da doğrudan etki eden ezine inek peyniri türlerimiz kalsiyum derecesi açısından da müşterilerimize hem sağlık hem de lezzet sunuyor. Otlak alanlarının doğal ortamı ile keçi ve inek peynirlerinin bir miktar karıştırılması ile oluşan ezine peyniri hem lezzetli sofraların hem de sağlığına dikkat eden bireylerin bir numaralı tercihi.

 

Hem sıhhatin hem de lezzetin ortak potada eridiği Trakya’dan mağazamıza gelen bu doğal peynirleri mağazamızdan istediğiniz kadar miktarda tadıp alabilirsiniz. Keçi sütüne katılmış saf tadı ile birlikte çocuklarınıza korkmadan yedirebilir, sofralarınızı ve özel kutlamalarınızı bu peynirle donatabilirsiniz. Yedikçe yiyesiniz gelecek. Mağazamız peynir ve diğer süt ürünleri ile hizmetinizde olmaya devam edecek.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.