+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

En İyi Ezine Peyniri

Ezine Peyniri

Ezine’nin benzeri olmayan doğasında beslenen ve büyüyen keçi, koyun ve ineklerin birinci kalite sütlerinden elde edilen ezine peyniri, eşsiz lezzetiyle sofralarımızdaki yerini uzun yıllardır koruyor. Aynı zamanda adını da çıktığı yöreden alan bu peynir Türkiye’deki peynirler arasından en çok tercih edilen peynirlerden biri olma özelliğini taşıyor.

En İyi Ezine Peyniri

En iyi ezine peyniri ise adını da aldığı yöre olan Ezine’den çıkıyor. Firmamızın tecrübeli ellerinden çıkan kaliteli ürünleri ile tüketicinin vazgeçilmezi olup lezzeti ve besleyiciliğiyle her daim bir adım öne çıkmaktadır.  Üretimde kalite, sütün seçiminden başlayarak nihai ürün olana kadar devam etmekte ve bu durum en iyi ezine peynirinin farkını ortaya koymaktadır. Her adımda dikkatle işlenen ezine peyniri çeşitleri, besin değerlerini de korumakta ve tüketiciyi sağlıklı, lezzetli, doğal ve yöresel ezine peyniriyle buluşturmaktadır.

Keçi Ezine Peyniri

Bütün süt ve süt ürünlerinde olduğu gibi ezine peynirinde de kalite sütün kalitesiyle eşdeğerdir. İyi bir süt ezine peynirinin bütün teks türünü belirleyebilecek özelliğe sahiptir. Keçi sütünden elde edilen ezine peyniri de keçi sütünün içeriği sayesinde yüksek kalitede bir ürün haline gelir. Keçi ezine peyniri elde edildiği sütün de bileşenleri dolayısıyla inek ve koyun sütünden elde edilen ezine peynirinden tat, koku ve doku bakımından farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar her damak tadına hitap edebileceği gibi keçi ezine peynirini de sofralarımızın demirbaşlarından olmaya aday hale getirir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.