+90 (286) 618 12 13
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çanakkale’den Sofranıza

Çanakkale’den Sofranıza

 

Ülkemizde eski yıllarda tek geçim kaynağının hayvancılık ve hayvansal ürünler olduğu dönemlerde doğudan batıya birçok ilde ünü günümüze kadar devam eden peynir türleri ortaya çıkmıştır. Bu peynirlerden birisi de Çanakkale’nin Ezine ilçesinde doğan Ezine peyniridir. Bu peynirler paketlenmeden önce uzun süre olgunlaştırma işlemine tabi tutulurlar ve böylece o keskin damağı saran aromasına sahip olurlar. Peynirlerimizin tamamı orijinal Ezine peyniri olarak hazırlanmakta ve özenle üretilen ürünler satışa sunulmaktadır.

 

 Ezine Peyniri Çeşitlerimiz

 

Üretmiş olduğumuz Ezine peyniri yalnızca inek sütünden değil keçi sütünden de elde edilmektedir. Doğal hayatta gezerek otlanan keçilerin verimli sütlerinden yapılan Ezine keçi peyniri standart işlemlerden geçerek sofralarınıza ulaşmaktadır. Bu peynir çeşitleri aynı zamanda keçi sütünde bulunan faydalı bileşenleri yoğun şekilde içerdiği için besleyicidir. Ezine inek peyniri ise lezzetine birçok insanın aşina olduğu ve kahvaltılarda da vazgeçilmez haline gelen bir peynir türüdür. Ezine inek peyniri inek sütünden üretilen bir peynir türüdür.

 

Yüksek Kalitede Ürün

 

Ezine peynirlerimizin tamamı hammadde olan süt aşamasından paketleme aşamasına kadar kontrol altında tutulmaktadır. Olgunlaşma sürecinde sürekli olarak tuzlanan peynirlerin raf ömrü de oldukça uzun olmaktadır. Ezine peynirlerinin raf ömrünü daha da uzatmak için siz de vakumlu paketlerde peynirinizi saklayabilirsiniz. Yüksek kalitede üretim yapıp paketlediğimiz peynirler Tüm Türkiye’de satışa sunulmaktadır. Firmamızı sipariş vermek için arayabilir ve her türlü soru ve önerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.